GBE Sp. z o.o

Firma GBE Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się produkcją maszyn i urządzeń dla przemysłu spożywczego. Oferujemy Państwu szeroki asortyment urządzeń służących do utrzymania higieny i czystości.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom przedsiębiorstw branży spożywczej w zakresie utrzymania w zakładach higieny i czystości, pragniemy przedstawić Państwu ofertę produkowanych przez nas maszyn i urządzeń oraz produkowane również przez nas elementy wyposażenia hal i pomieszczeń produkcyjnych. Również pragniemy zwrócić Państwa uwagę na produkowane przez nas kompletne linie do produkcji smażonych produktów formowanych (typu hamburgery, nuggetsy, sznycle itp.) zarówno panierowanych jak i nie panierowanych o różnych wydajnościach. Jesteśmy również producentem form do produkcji blokowych wyrobów formowanych, linii rozbiorowych różnych wielkości, pras pneumatycznych do mięsa, centralnych i stanowiskowych sterylizatorów do noży, wywrotnic hydraulicznych. Wykonujemy również zamówienia nietypowe, a produkowane urządzenia zawsze dostosowujemy do wymagań klienta.

Produkowane przez nas urządzenia pracują nie tylko w Polsce. ale również w wielu krajach Unii Europejskiej, Rosji , Białorusi, Ukrainy i pozostałych krajach Wspólnoty Niepodległych Państw, Izraelu i Krajach Arabskich. Potwierdza to solidność i wysoką jakość naszych produktów. Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą i w przypadku zainteresowania się produkowanymi przez nas urządzeniami zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, doradzimy wykorzystując naszą wieloletnią praktykę.

O nas

Doświadczony zespół

Nasze główne atuty to praktyka i doświadczenie. Posiadamy doświadczone zespoły, wzajemnie się uzupełniające, konstruktorów, automatyków i pracowników produkcji. Urządzenia zawsze dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań klienta.

Wszechstronność działania

Wykonujemy urządzenia praktycznie do wszystkich branż przemysłu przetwórczo-spożywczego. Pozwala nam na to posiadany nowoczesny park maszynowy oraz znajomość występujących w poszczególnych branżach problemów.

Nowoczesne rozwiązania

Zgrany i kreatywny zespół konstruktorów oraz doświadczenie pracowników produkcyjnych, pozwala nam na zastosowanie i wykorzystanie w produkowanych przez nas urządzeniach najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i materiałowych.

Powiedz nam czego potrzebujesz

Kontakt