Dostarczamy naszym Klientom nowoczesne urządzenia dopasowane do ich potrzeb. Od standardowych po indywidualnie projektowane maszyny i linie produkcyjne. Korzystając z naszej oferty macie Państwo zapewnioną kompleksową obsługę oraz gwarancję najwyższej jakości produktów.
Możecie Państwo liczyć na profesjonalizm na każdym etapie współpracy

1. Zapytanie ofertowe

Każde Państwa zapytanie analizujemy z punktu widzenia potrzeb produkcji. Państwa obecne oraz przyszłe potrzeby to między innymi konkretne parametry, rozmiary, technologie. Na ich podstawie prezentujemy optymalne dla Państwa warianty. W swojej pracy jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania dopasowane do specyfiki Państwa produkcji. Możecie liczyć na profesjonalne oraz kompleksowe podejście do każdego zapytania.

Zapytanie ofertowe

2. Dopracowanie szczegółów

Wspólnie dookreślamy wszystkie szczegóły zamówienia oraz przystępujemy do prac projektowo- konstrukcyjnych. Na tym etapie konsultujemy z Państwem pomysły i warianty, by uzyskać optymalny projekt. Wiemy, że tylko przemyślane rozwiązania to wysoka wydajność i realne oszczędności w procesie produkcji. Nasze bogate doświadczenie przekuwamy w najlepsze dla Państwa koncepcje.

Dopracowanie szczegółów

3. Realizacja projektu

Realizujemy prace wykonawcze zgodnie z zaakceptowanym przez Państwa projektem. Po zakończeniu prac dokonujemy rozruchu próbnego, który odbywa się u nas w firmie. Przeprowadzamy skrupulatne testy pracy poszczególnych podzespołów, sprawdzamy wytrzymałość konstrukcji oraz wydajność. Klienci mają gwarancję otrzymania przetestowanego sprzętu, w rezultacie wysoki komfort pracy z nowymi urządzeniami.

Realizacja projektu

4. Przekazanie urządzenia

Gdy potwierdzimy, że wszystko odpowiada wymogom Klienta, przygotowujemy urządzenie do wysyłki. Staramy się, aby nasze urządzenia dostarczane były Klientom kompletne i nie wymagały dodatkowego montażu. Jeśli jednak z uwagi na gabaryty jest to technicznie niemożliwe, to montażu u Państwa dokonuje nasz zespół serwisowy. Dokonujemy również rozruchu wstępnego i eksploatacyjnego, a także przeszkolenia obsługi. Po podpisaniu protokołu odbioru, urządzenie przekazujemy do eksploatacji.

Przekazanie urządzenia

5. Gwarancja pełnej obsługi

Wszystkie produkowane przez naszą firmę urządzenia posiadają certyfikat zgodności wykonania z polskimi normami oraz certyfikat CE. Na wszystkie nasze urządzenia udzielamy gwarancji. Zapewniamy 48-godzinny czas reakcji naszego profesjonalnego i doświadczonego serwisu w ramach gwarancji oraz pełen serwis pogwarancyjny.

Gwarancja pełnej obsługi
Powiedz nam czego potrzebujesz

Kontakt